Author: r***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 足部去角質多用途四合一銼刀,不錯,有四種功能可使用
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$66
| Material | Stone |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Multicolor |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| 筒高 | 3.7 cm |
| 高度 | 19.6 cm |
| 直徑 | 4.7 cm |
| SKU | sb2201069577672935 |
Author: r***3
Date:
Review: 足部去角質多用途四合一銼刀,不錯,有四種功能可使用
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***6
Date:
Review: 他解救了我的雙腳腳底非常滿意
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***a
Date:
Review: 超快的出貨速度❤️ 良好的商品品質💗總是有太多包裹要收 評論寫不完了🙂🙂😆😆😆
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***a
Date:
Review: 超快的出貨速度👍有些東西看起來不錯..但有的真的不耐用一下就壞
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.